Mi az a Food City 500?

K: Mi az a Food City 500?

V: A Food City 500 egy évente megrendezett Monster Energy NASCAR Cup Series verseny, amelyet a Bristol Motor Speedway-en tartanak.

K: Hány versenyt rendeznek évente a Bristol Motor Speedwayen?

V: Két NASCAR-futamot rendeznek a Bristol Motor Speedwayen, az egyik a Food City 500, a másik pedig a Bass Pro Shops NRA Night Race augusztus közepén.

K: Ki volt a Bristol Motor Speedwayen megrendezett első verseny győztese, amelyen az ötödik generációs autó szerepelt?

V: Kyle Busch nyerte az első versenyt a Bristol Motor Speedwayen, amelyen az ötödik generációs autó szerepelt.

K: Mi volt a Food City 500 szponzorának neve?

V: A Food City 500-at a Stand Up to Cancer szponzorálta.

K: Milyen típusú autót használnak a Food City 500-on?

V: A Food City 500-on a Monster Energy NASCAR Cup Series versenyautói indulnak.

K: Mióta rendezik meg a Food City 500-at?

V: A megadott szövegben nincs olyan információ, amelyből megállapítható lenne, hogy mióta rendezik meg a Food City 500-at.

K: A Food City 500 az egyetlen verseny, amelyet a Bristol Motor Speedwayen rendeznek?

V: Nem, a Food City 500 nem az egyetlen verseny, amelyet a Bristol Motor Speedwayen rendeznek. Egy másik NASCAR-futamot, a Bass Pro Shops NRA Night Race-t is a pályán tartják.